Groepen


Groepsindeling schooljaar 2019-2020

Bij de start van dit schooljaar heeft onze school de volgende groepen:

Groep  Leerkracht Werkdagen Contactgegevens
Groep 1- 2a Petra Timmers

Carla Remijn

ma-di-wo-do

vr

 

p.timmers@delinge.nl

c.remijn@delinge.nl

 

Groep 1- 2b Celine van Orsouw

José Sanders

ma-di

wo-do-vr

 

c.vanorsouw@delinge.nl

j.sanders@delinge.nl

 

Groep 3 Inez Derksen

Trudie Vaessen

ma-di-wo

do-vr

 

i.derksen@delinge.nl

t.vaessen@delinge.nl

 

Groep 4 Jolien Groot-Antink

Mandy van Doorn

di-woe-do

woe-do

 

j.grootantink@delinge.nl

m.vandoorn@delinge.nl

 

 

 

Groep 5 Lonneke Stoffels

Mandy van Doorn

ma-di-vr

wo-do

 

l.stoffels@delinge.nl

m.vandoorn@delinge.nl

 

Groep 5/6b Mirjam Kaskens

Peter Niesten

do-vr

ma-di-wo

 

m.kaskens@delinge.nl

p.niesten@delinge.nl

 

Groep 6/7 Bas Polman

Henk Radstaake

ma-di-do-vr

wo

 

b.polman@delinge.nl

h.radstaake@delinge.nl

 

Groep 7  Joyce Kemperman ma-di-vr  

j.kemperman@delinge.nl

 

 

 

Groep 8a Wouter Broens ma-di-wo-do-vr  

w.broens@delinge.nl

 

Groep 8b Tessa van Cleef

Tibor Sealtiel

ma-di-woe

do-vr

 

t.vancleef@delinge.nl