Contact


Contactgegevens

Algemeen

 

Eric Pricken (waarnemend directeur)

IKC Pius X

Cuperstraat 7

6681 AR Bemmel

T:  0481 461592 (hoofdgebouw)

T:  085 2016486 (dependance Kinkellink)

F:  0481 464762

E:  piusx@delinge.nl of e.pricken@delinge.nl

 

Peuterspeelzaal

T:  0481 454966

E:  hummelhonk@delinge.nl

FB:  https://www.facebook.com/hummelhonk.bemmel?fref=ts

 

Kinderopvang IKC Pius X

T:  0481 454966

E:  kinderopvang@delinge.nl

 

BSO

T:  06 23 83 52 41

E:  bsopius@delinge.nl

 

Ziekmelding

Ziekmelding dient enkel telefonisch te worden doorgegeven via bovenstaande telefoonnummers.

 

Mailadressen teamleden

Petra Timmers: p.timmers@delinge.nl

José Sanders: j.sanders@delinge.nl

Inez Derksen: i.derksen@delinge.nl

Carmen Rutten: c.rutten@delinge.nl

Jolien Groot-Antink: j.grootantink@delinge.nl

Celine van Orsouw: c.vanorsouw@delinge.nl

Lonneke Stoffels: l.stoffels@delinge.nl

Peter Niesten: p.niesten@delinge.nl

Bas Polman: b.polman@delinge.nl

Trudie Vaessen: t.vaessen@delinge.nl

Tibor Sealtiel: t.sealtiel@delinge.nl

Mirjam Kaskens: m.kaskens@delinge.nl

Henk Radstaake: h.radstaake@delinge.nl

Wouter Broens: w.broens@delinge.nl

Nienke Rutten: n.rutten@delinge.nl

Mandy van Doorn: m.vandoorn@delinge.nl

Tessa van Cleef: t.vancleef@delinge.nl

Fransje Huibers: f.huibers@delinge.nl

Carla Remijn: c.remijn@delinge.nl

Joyce Kemperman: j.kemperman@delinge.nl

 

Mailadressen intern begeleiders

Peggy Dornan: p.dornan@delinge.nl

Martine Kersten: m.kersten@delinge.nl